CMS Olomouc, Olomoucký kraj
Redakční systém Olomouc Webové stránky a CMS

Novinky

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora na správu a tvorbu webů. Zaškolení samozřejmostí.

Nové www stránky AFO

Dokončen nový internetový portál pro mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Portál je propojený s informačním systémem Bohunka sloužící k evidenci filmů a kontaktů.

AFO 46

Připravujeme nové webové stránky pro další ročník AFO46
Vyhledávání na webu
Loading
Co může Váš web obsahovat

Redakční systém

E-shop

Fotogalerie

Hromadné e-maily

Novinky

Formuláře

Diskuze

Odkazy

Dotazníky

 

Webdesign, tvorba www stránek

Služby - Internetové aplikace

 

Internetové aplikace pro správu a evidenci dat

Internetové aplikace slouží především pro správu a evidenci dat tam, kde je informační systém zbytečný. Jednoduché a intiutivní prostředí složí k vyhledávání, třízení, přehledu a evidenci  pořízených dat.

Pro naše klienty vyvíjíme webové aplikace na míru, případně si klient může vytvořit aplikaci z již dokončených modulů. Výsledkem obou variant je vývoj software přesně podle potřeb.

 

 

Reference

Zde naleznete kompletní seznam referencí

IS Bohunka

Webový informačního systému pro zajištění správy, evidence a korespondence pro potřeby filmového festivalu. Hlavním cílem je evidence filmů a jejich správa. Data do DB filmů budou plněna přes webové rozhraní napojené na Informační systém Bohunka.

MISAP

Systém MISAP slouží k evidenci a monitorování administrace projektů od prvotního zaevidování až po realizaci a uzavření. V průběhu monitorování jsou sledovány termíny, režijní výdaje a úroveň rozpracování projektu.

Kalendář projektů

Internetový systém sloužící ke generování časových průběhu projektů. Webová aplikace reportuje jednotlivé projekty na samostatné časové ose, nebo souhrný report všech projektů pro velkoformátový tisk.(Využití jako nástěnka).