CMS Olomouc, Olomoucký kraj
Redakční systém Olomouc Webové stránky a CMS

Novinky

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora na správu a tvorbu webů. Zaškolení samozřejmostí.

Nové www stránky AFO

Dokončen nový internetový portál pro mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Portál je propojený s informačním systémem Bohunka sloužící k evidenci filmů a kontaktů.

AFO 46

Připravujeme nové webové stránky pro další ročník AFO46
Vyhledávání na webu
Loading
Co může Váš web obsahovat

Redakční systém

E-shop

Fotogalerie

Hromadné e-maily

Novinky

Formuláře

Diskuze

Odkazy

Dotazníky

 

Webdesign, tvorba www stránek

Služby - Informační systémy

Informační systém | efektivní řešení pro správu a evidenci dat

Díky několikaletému vývoji je v dnešní době připravena platforma pro informační systémy, která již v základu obsahuje kompletní zabezpečené rozhraní pro široké užití ve velikosti kompletního informačního systému. Naše internetové informační systémy jsou mnohem víc, než jen internetové stránky.

 

Základní rozhraní IS obsahuje:

  • Správa uživatelů aplikace, jejich oprávnění
  • Historie změn
  • Tiskové sestavy
  • Odpadkový koš
  • Záznamy o chodu včetně okamžitého hlášení chybovosti webmastru
  • Nápovědy a mnoho dalších funkcionalit.


Naše informační systémy jsou vytvořeny na webovém rozhraní tak, aby k nim uživatelé mohli přistupovat kdykoliv a z kteréhokoliv místa, bez nutnosti instalovat na svůj počítač další software. Pro využívání IS je tak dostačující jen připojení k webu.

 

Naši klienti

Reference MISAP


Velikost zobrazovaného obsahu informačního systému se dynamicky mění a odpovídá velikosti používaného displeje. Nastavit zobrazení je tedy možné pro každého uživatele individuálně, dle jeho hardware možností a potřeb.

 

Další nespornou výhodou je, že všechna pořízená data jsou zálohována na straně serveru, tedy mimo osobní počítače uživatelů.
 

  

Reference

Zde naleznete kompletní seznam referencí

IS Bohunka

Webový informačního systému pro zajištění správy, evidence a korespondence pro potřeby filmového festivalu. Hlavním cílem je evidence filmů a jejich správa. Data do DB filmů budou plněna přes webové rozhraní napojené na Informační systém Bohunka.

MISAP

Systém MISAP slouží k evidenci a monitorování administrace projektů od prvotního zaevidování až po realizaci a uzavření. V průběhu monitorování jsou sledovány termíny, režijní výdaje a úroveň rozpracování projektu.

Kalendář projektů

Internetový systém sloužící ke generování časových průběhu projektů. Webová aplikace reportuje jednotlivé projekty na samostatné časové ose, nebo souhrný report všech projektů pro velkoformátový tisk.(Využití jako nástěnka).