CMS Olomouc, Olomoucký kraj
Redakční systém Olomouc Webové stránky a CMS

Novinky

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora na správu a tvorbu webů. Zaškolení samozřejmostí.

Nové www stránky AFO

Dokončen nový internetový portál pro mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Portál je propojený s informačním systémem Bohunka sloužící k evidenci filmů a kontaktů.

AFO 46

Připravujeme nové webové stránky pro další ročník AFO46
Vyhledávání na webu
Loading
Co může Váš web obsahovat

Redakční systém

E-shop

Fotogalerie

Hromadné e-maily

Novinky

Formuláře

Diskuze

Odkazy

Dotazníky

 

Webdesign, tvorba www stránek

Řešení - Informační systém MISAP 2.2

MISAP - Monitorovací informační systém administrace projektů

Oblast využití systému

Systém MISAP slouží k evidenci a monitorování administrace projektů od prvotního zaevidování až po realizaci a uzavření. V průběhu monitorování jsou sledovány termíny, režijní výdaje a úroveň rozpracování projektu.

Dostupnost všech i doplňujících informací k projektu je zajištěna možností připojit elektronicky zpracované doklady, což mohou být přílohy typu: protokoly, formuláře, fotografie, technická dokumentace apod. Součástí systému jsou tiskové výstupy, využíván může být také export-import dat.

V systému MISAP můžete ve velké míře využívat také nápovědu, která zahrnuje například detailní pohled na navazující tabulky, rozšíření popisné-textové části o zadávaném údaji, o počtu příloh a další služby.

Popis systému

Systém MISAP je vytvořen na webovém rozhraní tak, aby k němu uživatelé mohli přistupovat kdykoliv a z kteréhokoliv místa, bez nutnosti instalovat na svůj počítač další software. Pro využívání tohoto systému je tak dostačující jen připojení k webu. Všechna pořízená data jsou zálohována na straně serveru, tedy mimo osobní počítače uživatelů.

 
MAS -> MISAP(evidence: projekty, změny projektů,režijní výdaje,fiche,opatření,výzvy) -> Tiskové výstupy+Export dat+On-line přístup k MISAP
 

Oblast využití systému Aplikace MISAP nabízí při každém přihlášení informace o všech provedených změnách po dobu vaší nepřítomnosti v systému. Stejně tak je informace o vámi provedených změnách dostupná i ostatním uživatelům.

Velikost zobrazované stránky se dynamicky mění a odpovídá velikosti používaného displeje. Nastavit zobrazení je tedy možné pro každého uživatele individuálně, dle jeho možností a potřeb.

Seznam uživatelů a stupeň jejich přístupu v rámci jedné MAS nastavuje uživatel s oprávněním Admin MAS. Uživateli systému lze také individuálně nastavit možnost „nahlížení“ na projekty (data) vytvořené jinou MAS. K tomu je však bezpodmínečně nutné organizační ujednání a svolení.


 
Zkušební verze MISAP zdarma ... s možností plynulého přechodu do neomezeného užívání.
 

Zkušební verze systému MISAP je připravena k 60-ti dennímu vyzkoušení. V případě zájmu vás rádi do systému MISAP uvedeme s možností plynulého přechodu do neomezeného užívání. O zkušební verzi se můžete zažádat zde.Naši klienti

Reference MISAP