CMS Olomouc, Olomoucký kraj
Redakční systém Olomouc Webové stránky a CMS

Novinky

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora na správu a tvorbu webů. Zaškolení samozřejmostí.

Nové www stránky AFO

Dokončen nový internetový portál pro mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Portál je propojený s informačním systémem Bohunka sloužící k evidenci filmů a kontaktů.

AFO 46

Připravujeme nové webové stránky pro další ročník AFO46
Vyhledávání na webu
Loading
Co může Váš web obsahovat

Redakční systém

E-shop

Fotogalerie

Hromadné e-maily

Novinky

Formuláře

Diskuze

Odkazy

Dotazníky

 

Webdesign, tvorba www stránek

Reference - Internetové prezentace

ASStyl

Nová zakázka pro klienta z Prahy. V realizaci je Redakční systém včetně rozsáhlého modulu E-Shopu. Na prodej bude sortiment Army&Street oblečení, výbava..

Kovářské studio

Jenoduchá prezentace umělecké práce kováře Petra Lipovského.

46. AFO

WWW stránky pro 46. ročník Academia Film Olomouc. WWW stránky obsahují kromě redakčního systému i soubor přihlášek. Tyto přihlášky jsou sbírány do IS Bohunka | evidence filmů(program), kontaktů(hromadné korespondence), produkce, distribuce a režie.

IS Bohunka

Webový informačního systému pro zajištění správy, evidence a korespondence pro potřeby filmového festivalu. Hlavním cílem je evidence filmů a jejich správa. Data do DB filmů budou plněna přes webové rozhraní napojené na Informační systém Bohunka.

Mor. brána do Evropy

V projektu je kladen důraz na měnící se foto v hlavičce. Jedná se o WWW stránky včetně redakčního systému. Menu je n-násobné. Dále je použit modul aktuality a fotogalerie.

ZUŠ Moravský Beroun
Informační portál pro studenty ZUŠ. CMS, použity moduly: rozhraní pro přihlášení studentů, přihlášky ke studiu, evidence studentů, nástěnky, rozsáhlá fotogalerie, videa, kontaktní formulář, mapa webu.
MISAP

Systém MISAP slouží k evidenci a monitorování administrace projektů od prvotního zaevidování až po realizaci a uzavření. V průběhu monitorování jsou sledovány termíny, režijní výdaje a úroveň rozpracování projektu.

TechnoCulture
Prezentace hudební dvojice z Olomouce DJ KOSI.. a DJ LADY FROG. Webové stránky obsahuje CMS, aktuality, fotogalerii a kontaktní formulář. K mání jsou též linky na stažení či poslech hudebních ukázek.
AFO
Kopmletní web včetně redakčního systému. Moduly: denní program filmů, aktuality, fotogalerie, akreditace účastníků, registrace filmů. Na přání klienta byl vložen flashový prvek do hlavičky internetového portálu.
ZŠ Nedvědova
Nové www stránky jako prezentace Olomoucké ZŠ Nedvědova. Internetové stránky obahují Redakční systém OlomouckéWeby.cz, rozsáhlou fotogalerii s hromadnným plněním, aktuality, kontaktní formulář. Hlavička webu se tématicky mění každé 4 měsíce.
Akademia Alternativa
Informační portál pro studenty Akademie Alternativa. Rozhraní pro vkládání fotografii do vytvářených fotogalerii, možnost vytvářet nové stránky webu, nebo odesílat úkoly. Moduly: přihlášky ke studiu, evidence studentů, nástěnky. Web je ve 3 jazykových mutacích.
MSC
Kompletní internetový portál jak pro návštěvníky webu, tak pro poradce společnosti. Implementován Redakční systém OlomouckéWeby.cz. Rozhraní pro poradce, importy, exporty dat, formuláře, nástěnky. Internetová prezentace je doplněna o flashové prvky.
Czech didgeridoo
Kompletní redesign webové prezentace. Navrhnuto nové uspořádání prodeje. Důraz byl kladen na jednoduchý a přehledný vzhled. Náhled webu před převzetím je zde.
Extrem Music
Informační server pro promo skupinu ExtremMusic. Web obsahuje CMS, partylist, fotogalerie, diskuze, ankety, soutěže a spoustu dalšího. Je plánováno rozšíření o profily DJs a GOGO.
Festa
Kompletní www stránky pro olomouckou firmu FESTA SERVIS spol. s.r.o., Inetrentová prezentace obsahuje Redakční systém, fotogalerie, novinky. Na žádost klienta je vložena proměnná hlavička webu.
Portál akčních nabídek
Portál akčních nabídek opírající se převážně o optimalizaci pro vyhledávače. Uživatelsky jednoduché a přehledné prostředí s nabídkou zboží administrované pomocí přehledného rozhraní. Seznamy objednávek, dodavatelů, zboží a jednotlivých výloh.
Pneu Trendy
Kompletní web včetně E-SHOPu pro Olomouckou firmu Pneu Trendy. Použit CMS OlomouckéWeby.cz, modul pro export zboží na server Zboží.cz, články, recenze, diskuze, aktuality.
Ecolife Labo
Kompletní realizace mini internetového obchodu včetně skladového systému. Web je schopen přijímat objednávky přímo ze stránek nebo zadáním operátorkou do administrátorského rozhraní. Objednávky jsou zaznamenány do databáze a pomocí přehledného rozhraní vyřizovány.
Eco Finance Group
Kompletní realizace webu pro společnost ECO Finance Group. Zajímavě řešená jsou např. vysunovací menu. Web obsahhuje Admin. rozhraní, které slouží pro aktualizaci webu o nové informace.
Hotel Dobré dny
Kompletní webová prezentace hotelu a jeho služeb. Součástí je i dynamická část - jídelní lístky, nabídka služeb, kterou si uživatelé editují samostatně.
Kalendář projektů

Internetový systém sloužící ke generování časových průběhu projektů. Webová aplikace reportuje jednotlivé projekty na samostatné časové ose, nebo souhrný report všech projektů pro velkoformátový tisk.(Využití jako nástěnka).

Metro Chill Out Club
Internetová prezentace hudebního klubu Metro chill Out Club v Olomouci. V projektu byl kladen důraz na graficky příjemné prostředí provázané s přehledností a jednoduchostí pro uživatele.