CMS Olomouc, Olomoucký kraj
Redakční systém Olomouc Webové stránky a CMS

Novinky

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora na správu a tvorbu webů. Zaškolení samozřejmostí.

Nové www stránky AFO

Dokončen nový internetový portál pro mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Portál je propojený s informačním systémem Bohunka sloužící k evidenci filmů a kontaktů.

AFO 46

Připravujeme nové webové stránky pro další ročník AFO46
Vyhledávání na webu
Loading
Co může Váš web obsahovat

Redakční systém

E-shop

Fotogalerie

Hromadné e-maily

Novinky

Formuláře

Diskuze

Odkazy

Dotazníky

 

Webdesign, tvorba www stránek

O nás - Proč právě nás

Vlastní redakční systém(CMS)

Od roku 2007 vyvíjíme vlastní redakční systém, jehož hlavními přednostmi jsou přehlednost a intuitivní ovládání. Díky této koncepci se práce s redakčním systémem stává snadnou a přehlednou.

Pomocí publikačního systému je snadná, levná a efektivní každá změna obsahu webové prezentace. Stačí se pouze přihlásit a na zvolené stránce pomocí editoru stránky udělat požadovanou změnu.

Další nespornou výhodou vlastního redakčního systému je jeho možnost customizace dle přání klienta. Pro naše klienty jsme implementovali moduly redakčního systému např. programy akcí, e-přihlášky studentů, Importy dat z externích systémů, kontaktní či jiné formuláře atd. Díky znalosti zdrojových kódů je přidání nové funkcionality snadné a cenově přijatelné.

Zabezpečení redakčního systému je realizováno osobním jménem a heslem. U vybraných projektů je doplněno šifrování a přenos dat po zabezpečené vrstvě SSL.
 

Zkušenosti

Obecně platí, že čím více zkušeností, tím lepší výsledek. U internetových prezentací to platí dvojnásob. Díky bohaté historii internetových projektů různých žánrů a zaměření, od hudebních klubů přes továrny až po základní a umělecké školy, jsme získali mnoho zkušeností, jak přistupovat k projektu, jaké technologie použít a hlavně jak se na internetu prosadit. Jelikož je v současné době internet primární propagační, prodejní a komunikační médium, vzrostla konkurence hlavně v oblasti internetových prezentací. Základem úspěšného webu by tedy  měla být optimalizace pro vyhledávače (SEO). Důraz je kladen na přehlednost a Intuitivní ovládání spojené se špičkovou funkčností, a to celé zabalené v poutavé grafice.

Naš zkušenosti na poli internetových projektů sahají do roku 2004, kdy vznikla první webová prezentace. Od té doby se intenzivně věnujeme vývoji webů, SEO a SEM. A nyní jsme přpraveni naše nasbírané zkušenosti vdechnout Vaši interentové prezentaci.

Osobní domluva

Název firmy OlomouckéWeby.cz záměrně změnšuje teritorium působení z celé České Republiky na Olomoucký kraj. Zde na Hané je našim hlavním zájmem spokojenost klienta. Proto se snažíme co nejlépe zrealizovat jeho představu a skloubit ji s moderními technologiemi. Každý bod projektu s klienty důkladně konzultujeme, a následně navrhneme řešení. Osobní setkání je pro obě strany nejefektivnějším způsobem, jak dosáhnout nejlepšího výsledku, proto jsou osobní schůzky, poradenství a konzultace samozřejmostí.

Precizní zpracování

Protože detaily tvoří celek, děláme každý detail s maximální precizností. Ať už se jedná o Optimalizaci pro vyhledávače, či www stránky, každý detail musí být dokonalý.

Základní SEO zdarma

Při použití našeho redakčního systému získáváte automaticky základní SEO zdarma. Všechen naplněný text je dle pravidel SEO rozmístěn po webu a tím přispívá ke zlepšení umístění ve vyhledávačích.

Celý redakční systém je od počátku konstruován tak, aby ušetřil co nejvíce práce s plněním. Proto např. jednou zadaný popisek stránky můžete najít na spoustě míst Vašeho webu. Automaticky jsou plněny popisky odkazů, titulky stránek, popisky obrázků, fotografii a vůbec všeho, co lze převzít z již vyplněných informací.

Rychlá reakce na požadavky zákazníka

Při tvorbě nových webových stránek, či jejich redesignu klademe důraz na rychlou odezvu. Našim klientům se snažíme vždy v co nejkratším čase nabídnout řešení a toto řešení dotánuté se vší preciznosti do konce předat k užívání. Jen tak je výsledná práce efektivní a pro klienta užitečná.

Grafické návrhy

  • Pro naše klienty vytváříme grafické návrhy webových prezentací na míru. Naši grafici zpracovávají grafický návrh dle přání a požadavků klienta, uváží vhodné barevné schéma a koncepci k danému tématu a rozmístí grafické objěkty dle aktuální potřeby klienta.
  • Pokud se rozhodněte použít univerzální šablonu, zpracujeme Vám nabídku vhodných z tisíců dostupných a dle požadavků a potřeb šablonu upravíme, případně rozšíříme a doplníme.