CMS Olomouc, Olomoucký kraj
Redakční systém Olomouc Webové stránky a CMS

Novinky

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora na správu a tvorbu webů. Zaškolení samozřejmostí.

Nové www stránky AFO

Dokončen nový internetový portál pro mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Portál je propojený s informačním systémem Bohunka sloužící k evidenci filmů a kontaktů.

AFO 46

Připravujeme nové webové stránky pro další ročník AFO46
Vyhledávání na webu
Loading
Co může Váš web obsahovat

Redakční systém

E-shop

Fotogalerie

Hromadné e-maily

Novinky

Formuláře

Diskuze

Odkazy

Dotazníky

 

Webdesign, tvorba www stránek

Novinky

28.09.2010 - Modul hromadné korespondence dokončen

Pro potřeby klientů byl dokončen modul Hromadné rozesílání emailů. Modul slouží k evidenci hromadné korespondence, evidenci odeslaných emailů a hromadnému odesílání vybraného emailu.
 

Hromadné rozesílání emailů

Modul Hromadné rozesílání e-mailů slouží k evidenci hromadné korespondence, evidenci odeslaných emailů a hromadnému odesílání vybraného emailu.

 

Adresáti hromadného rozesílání emailů

 

Hromadný e-mail

Je tvořen ze zadaného předmětu zprávy, textu jako obsah e-mailu a přílohy. Pro účely evidence je doplněn ještě název emailu, ten však může být shodný s předmětem.

Hromadné rozeslání připraveného e-mailu

Po přípravě e-mailu je následně nabídnut seznam adresátů, na který lze emaily odesílat. U každého adresáta je zobrazena informace o stavu poslední akce a datum akce. Pro jednodušší identifikaci je zobrazeno i jméno, organizace a kategorie. Na konci seznamu se nacházejí tlačítka Vybrat vše a Zrušit vše. Kompletní přehled vybraných emailů se nachází u tlačítka pro odeslání ve spodní části formuláře. Po stisku tlačítka Rozeslat hromadně e-maily dojde k inicializaci nového okna prohlížeče, kde dochází k postupnému rozesílání emailů.

 


Více informací o Hromadném rozesílání emailů.

Další informace o modulu.
• Všechny aktuality

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů | Nové www stránky AFO | AFO 46 | CMS s FCKeditor ver. 2.6.6 | Modul hromadné korespondence dokončen | Nová internetová prezentace MBE | Dokončena nová firemní prezentace OlomouckéWeby.cz
Designed by © 2018 OlomouckéWeby.cz(P)